Понуда: C8240
VIN / ШИФРА: 063659

BMW 520D 163HP AUTOMATIC [FACELIFT] ПРОДАДЕНО

21,900€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 520D 163HP AUTOMATIC [FACELIFT], Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 163HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба