fbpx
Понуда: C8825
VIN / ШИФРА: B520D

BMW 520 D 177HP FACELIFT

7,400€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 520 D 177HP FACELIFT, Седан
Произведено:
2008
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 177HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија