fbpx
Понуда: C8276
VIN / ШИФРА: V80943

BMW F10 530D 258HP X-DRIVE M-SPORT ПРОДАДЕНО

33,800€
Модел, Тип на каросерија:
BMW F10 530D 258HP X-DRIVE M-SPORT, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 258HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Завеси на задни стакла
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» Вентилација во седишта
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации


Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба