Понуда: C9087
VIN / ШИФРА: 39392

BMW X4 xDrive 2.0d 163HP

29,600€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X4 xDrive 2.0d 163HP , Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 163HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА 11.2015
Увезена од ЕУ
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија