fbpx
Понуда: C7746
VIN / ШИФРА: x5xd

BMW X5 SPORT 3.5d X-Drive ПРОДАДЕНО

19,900€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X5 SPORT 3.5d X-Drive, Џип
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
3500 cm³ • HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Греач на Волан
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Регистрирана со зелен картон до 12.2019