fbpx
Понуда: C8253
VIN / ШИФРА: 950625

Citroen C-Crosser 2.2HDI 156HP - 7 СЕДИШТА ПРОДАДЕНО

8,300€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C-Crosser 2.2HDI 156HP - 7 СЕДИШТА, Џип
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 156HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации