Понуда: C9169
VIN / ШИФРА: 528032

Citroen C4 Cactus 1.6HDI 100HP ПРОДАДЕНО

9,600€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C4 Cactus 1.6HDI 100HP , Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 100HP
Менувач:
Рачен
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации