Понуда: C7960
VIN / ШИФРА: 603160

Citroen C4 1.4i 88HP LPG ПРОДАДЕНО

3,100€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C4 1.4i 88HP LPG, Автомобил
Произведено:
2007
Гориво:
LPG
Мотор:
1400 cm³ • 88HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

ABS
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации