Понуда: C7752
VIN / ШИФРА: 511688

Citroen DS5 SportChic 2.0 HDI 180HP ПРОДАДЕНО

15,600€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen DS5 SportChic 2.0 HDI 180HP , Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 180HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Масажер во седишта
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба