Понуда: C9209
VIN / ШИФРА: 062967

DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI

30,800€
Модел, Тип на каросерија:
DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI, Џип
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
80 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08.2018
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија