fbpx
Понуда: C6848
VIN / ШИФРА: 500x

Fiat 500x 2.0 MULTIJET 140HP 4X4 CROSS ПРОДАДЕНО

Featured
13,400€
Модел, Тип на каросерија:
Fiat 500x 2.0 MULTIJET 140HP 4X4 CROSS, Автомобил
Произведено:
2015
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
80 000 km

Информации за возилото

Дополнителни информации

FULL ОПРЕАМА
СЕРВИСИРАНА ВО ОБЛАСТЕН СЕРВИС
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧА
100% ГАРАНЦИЈА НА КИЛОМЕТРИ