fbpx
Понуда: C8394
VIN / ШИФРА: 844838

Fiat Fiorino 1.4 70HP - FABRICKI METAN ПРОДАДЕНО

5,300€
Модел, Тип на каросерија:
Fiat Fiorino 1.4 70HP - FABRICKI METAN , Пикап
Произведено:
2014
Гориво:
Бензин
Мотор:
1400 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба