Понуда: C7602
VIN / ШИФРА: U78465

Ford C-Max GRAND 1.6TDCi 116HP ПРОДАДЕНО

9,600€
Модел, Тип на каросерија:
Ford C-Max GRAND 1.6TDCi 116HP, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 116HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Park Pilot
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба