fbpx
Понуда: C7481
VIN / ШИФРА: 092870

Hyundai ix55 3.0CRDi 240HP 4WD 7 СЕДИШТА ПРОДАДЕНО

8,800€
Модел, Тип на каросерија:
Hyundai ix55 3.0CRDi 240HP 4WD 7 СЕДИШТА, Џип
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 240HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
285 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации