fbpx
Понуда: C7475
VIN / ШИФРА: 337119

Land Rover Range Rover Sport 3.0TDI 292HP ПРОДАДЕНО

57,500€
Модел, Тип на каросерија:
Land Rover Range Rover Sport 3.0TDI 292HP, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 292HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведен: 12.2014
ЦЕНА СО СТРАНСКА РЕГИСТРАЦИЈА: 39500
ЦЕНА ДО МАКЕДОНСКА РЕГИСТРАЦИЈА: 57500
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба