Понуда: C7805
VIN / ШИФРА: 346254

Mercedes-Benz A-Klass A160CDI 90HP ПРОДАДЕНО

13,800€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz A-Klass A160CDI 90HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 90HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба