fbpx
Понуда: C8667
VIN / ШИФРА: 064922

Mercedes-Benz A-Klass A180CDI 109HP

14,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz A-Klass A180CDI 109HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Front Assist [info]
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија