Понуда: C7912
VIN / ШИФРА: 160309

Mercedes-Benz C-Klass 220 BLueTEC Business 170HP

22,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass 220 BLueTEC Business 170HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
» Front Assist
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија