fbpx
Понуда: C8673
VIN / ШИФРА: 095273

Mercedes-Benz C-Klass C180CDI AVANTGARDE

22,700€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C180CDI AVANTGARDE, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 116HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Business Paket
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија