fbpx
Понуда: C8299
VIN / ШИФРА: 126417

Mercedes-Benz C-Klass C200 136HP AVANTGARDE ПРОДАДЕНО

22,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C200 136HP AVANTGARDE, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Front Assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба