Понуда: C9197
VIN / ШИФРА: 286430

Mercedes-Benz C-Klass C220 CDI 170HP AVANTGARDE BLUETEC ПРОДАДЕНО

20,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C220 CDI 170HP AVANTGARDE BLUETEC, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» LED Пакет
» Камера за Сообраќајни знаци
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба