Понуда: C9194
VIN / ШИФРА: 048652

Mercedes-Benz C-Klass C220 CDI 170HP BLUETEC

21,700€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C220 CDI 170HP BLUETEC, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
115 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Front Assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија