fbpx
Понуда: C8627
VIN / ШИФРА: 664988

Mercedes-Benz C-Klass C220CDI 150HP

5,200€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C220CDI 150HP, Седан
Произведено:
2004
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
220 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија