fbpx
Понуда: C8745
VIN / ШИФРА: 073606

Mercedes-Benz C-Klass C220D BERLINE EXCLUSIVE 163HP

21,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C220D BERLINE EXCLUSIVE 163HP , Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 163HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» EXCLUSIVE EXTERIOR
» EXCLUSIVE INTERIOR

ПРОИЗВЕДЕНА: 08.2014
Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија