fbpx
Понуда: C9328
VIN / ШИФРА: 075310

Mercedes-Benz C-Klass C220D 163HP

19,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C220D 163HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 163HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2014

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија