fbpx
Понуда: C8117
VIN / ШИФРА: 234331

Mercedes-Benz C-Klass Design & Night Pack C220 163HP ПРОДАДЕНО

20,700€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass Design & Night Pack C220 163HP, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 163HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации