Понуда: C8319
VIN / ШИФРА: 201628

Mercedes-Benz CLA-Klasse 180CDI 109HP

18,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLA-Klasse 180CDI 109HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија