fbpx
Понуда: C8071
VIN / ШИФРА: 167392

Mercedes-Benz CLA-Klasse 180CDI URBAN ПРОДАДЕНО

20,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLA-Klasse 180CDI URBAN, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба