fbpx
Понуда: C8742
VIN / ШИФРА: 306967

Mercedes-Benz CLA-Klasse 180D AMG LINE ПРОДАДЕНО

21,800€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLA-Klasse 180D AMG LINE, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба