Понуда: C8959
VIN / ШИФРА: 346673

Mercedes-Benz CLA-Klasse 200D 136HP BUSINESS

18,800€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLA-Klasse 200D 136HP BUSINESS , Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија