Понуда: C7896
VIN / ШИФРА: 164781

Mercedes-Benz CLA-Klasse AMG 200CDI ПРОДАДЕНО

22,300€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLA-Klasse AMG 200CDI, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба