Понуда: C8260
VIN / ШИФРА: 157212

Mercedes-Benz CLS-Klasse 250D SPORT AMG ПРОДАДЕНО

33,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLS-Klasse 250D SPORT AMG , Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 204HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Blind Spot Monitor[info]
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба