Понуда: C8043
VIN / ШИФРА: 016411

Mercedes-Benz E-Klass E350CDI 231HP AMG ПРОДАДЕНО

16,500€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz E-Klass E350CDI 231HP AMG, Седан
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 231HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Купена нова од МакАутостар
Прв Сопственик
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба