fbpx
Понуда: C8694
VIN / ШИФРА: 173885

Mercedes-Benz GLA 180CDI BUSINESS EXECUTIVE ПРОДАДЕНО

23,900€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLA 180CDI BUSINESS EXECUTIVE, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
40 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Blind Spot Monitor[info]
» Distance Control [info]
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба