Понуда: C8190
VIN / ШИФРА: 228266

Mercedes-Benz GLA 180D 109HP 9G-Tronic

19,700€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLA 180D 109HP 9G-Tronic, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија