fbpx
Понуда: C8676
VIN / ШИФРА: 150158

Mercedes-Benz GLA 180CDI 109HP

23,900€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLA 180CDI 109HP, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
55 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија