fbpx
Понуда: C9331
VIN / ШИФРА: 089321

Mercedes-Benz GLC 220CDI 4-MATIC 9G-TRONIC

30,800€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLC 220CDI 4-MATIC 9G-TRONIC, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 05.2016

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија