fbpx
Понуда: C9264
VIN / ШИФРА: 050004

Mercedes-Benz GLE COUPE 350 AMG

Featured
56,500€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLE COUPE 350 AMG, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 258HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Keyless Go
» Камера за Сообраќајни знаци
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведено: 09-2016

» AMG EXTERIOR SPORT PACKAGE

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија