fbpx
Понуда: C8985
VIN / ШИФРА: 557647

Mercedes-Benz GLK 220CDI 170HP SPORT ПРОДАДЕНО

13,200€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLK 220CDI 170HP SPORT, Џип
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
2 Оригинални клуча
Перфектна состојба