Понуда: C7673
VIN / ШИФРА: 281453

Opel Antara 2.0CDTi 150HP 4х4 EXCLUSIVE ПРОДАДЕНО

8,900€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Antara 2.0CDTi 150HP 4х4 EXCLUSIVE, Џип
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
220 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Купена од Автокуќа Македонија
Прв Сопственик
2 Клуча
Сервисна Книшка
100% Гаранција за километри