Понуда: C7933
VIN / ШИФРА: 094237

Opel Astra 1.3CDTI 95HP ecoFLEX ПРОДАДЕНО

7,900€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Astra 1.3CDTI 95HP ecoFLEX , Автомобил
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
1300 cm³ • 95HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба