Понуда: C8889
VIN / ШИФРА: 002603

Opel Astra SPORTS TOURER 1.6CDTI 110HP

8,400€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Astra SPORTS TOURER 1.6CDTI 110HP, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија