fbpx
Понуда: C8331
VIN / ШИФРА: 158682

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX ПРОДАДЕНО

11,400€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба