Понуда: C7991
VIN / ШИФРА: 025402

Opel Insignia 2.0CDTi 140HP ecoFLEX ПРОДАДЕНО

12,200€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia 2.0CDTi 140HP ecoFLEX, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба