Понуда: C7899
VIN / ШИФРА: 171697

Opel Insignia SPORTS TOURER 2.0CDTI 140HP ECOFLEX ПРОДАДЕНО

9,400€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia SPORTS TOURER 2.0CDTI 140HP ECOFLEX , Караван
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
220 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба