Понуда: C8247
VIN / ШИФРА: 149936

Opel Meriva 1.6CDTI 95HP ПРОДАДЕНО

8,200€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Meriva 1.6CDTI 95HP , Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 95HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Хром Пакет

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба