fbpx
Понуда: C7970
VIN / ШИФРА: 058521

Peugeot 208 1.4HDI 70HP ТОВАРНО ПРОДАДЕНО

6,300€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 208 1.4HDI 70HP ТОВАРНО, Автомобил
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Клима Уред
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба