fbpx
Понуда: C9000
VIN / ШИФРА: 103805

Peugeot 208 1.4HDI 70HP [ТОВАРНО]

6,300€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 208 1.4HDI 70HP [ТОВАРНО], Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија