fbpx
Понуда: C9313
VIN / ШИФРА: 014621

Peugeot 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP BUSINESS

10,300€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP BUSINESS, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија