Понуда: C6783
VIN / ШИФРА: P4S

Porsche Panamera 4S 400HP SPORT CHRONO

41,500€
Модел, Тип на каросерија:
Porsche Panamera 4S 400HP SPORT CHRONO, Спортски
Произведено:
2010
Гориво:
Бензин
Мотор:
4800 cm³ • 400HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Аларм
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

»»» FULL ОПРЕМА
Регистрирана до 04.2020

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија